Direct LURES - o nas

fishing-boat-5541327_1920

Witamy na stronie Direct Lures – oficjalnego dystrybutora firmy Relax Lures Polska - prestiżowej marki produkującej przynęty spinningowe oraz akcesoria wędkarskie.

Od początku istnienia firmy prężnie działamy i stale rozwijamy się, starając się przede wszystkim dopasować naszą ofertę do potrzeb wędkarzy. Naszym priorytetem jest oferowane produktów wyróżniających się na rodzimym oraz międzynarodowym rynku. Gwarantujemy wysoką jakość oraz oryginalny design. Pragniemy spełnić Państwa najwyższe oczekiwania.

Jako Direct Lures Team dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były profesjonalne, bezpieczne i realizowane błyskawicznie. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą odpowiednich rad. Pragniemy przekazać Państwu pozytywną energię i miłość do wędkarstwa, które jest naszą pasją. Staramy się być blisko naszych klientów, dlatego regularnie sponsorujemy wydarzenia i wspieramy akcje promujące wędkarstwo oraz bierzemy w nich aktywny udział. Bezpośredni kontakt z klientami jest dla nas bardzo cenny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą stale powiększamy. Dziękujemy za wspólne tworzenie historii współczesnego wędkarstwa. 

Ponad
12

Krajów

Ponad
15000

Przynęt

Ponad
500

punktów partnerskich

Zespół
200

osób