DOSTAWA

Dostawy realizowane są za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej oraz firmy Inpost. Wysyłki i zamówienia realizujemy WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI.
Termin dostawy produktu do Klienta wynosi maksymalnie do 5 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. Jednak nieustannie staramy się, aby większość zamówień realizować w ciągu 48 godzin od momentu złożenia i opłacenia.

Większość widocznych w sklepie towarów jest na stanie magazynowym. Czas liczony jest od złożenia zamówienia do dostarczenia towaru przez kuriera, wyłącznie w dniach roboczych.
W okresie wzmożonych wysyłek, najczęściej jest to okres świąteczno-noworoczny, z przyczyn od nas niezależnych okres realizacji może się wydłużyć o 1-2 dni robocze.

Jakie są koszty dostawy?

Wysyłka to koszt 15 zł, dotyczy to zarówno dostawy kurierem, jak i dostawy do paczkomatu INPOST. Zamówienia powyżej 200 zł dostarczamy na nasz koszt (darmowa wysyłka powyżej 200 zł). Klient ma możliwość skorzystania z promocyjnych kodów, umożliwiających darmową dostawę w trakcie trwania odpowiednich promocji.

 

PŁATNOŚCI

Płatności są realizowane za pośrednictwem serwisu PayU. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie i wyborze opcji płatności „PayU” nastąpi przekierowanie na serwer PayU, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym połączeniu (chronionym certfikatem SSL) danych niezbędnych do dokonania przelewu.